608 965 878

Čištění a impregnace

Impregnace dlažby

Naše společnost se také zabývá čištěním a impregnací lícových cihel, dlažeb cotto a všech kamenných materiálů. Dokážeme odstranit sanitr (vápenné soli), přírodní nečistoty, zbytky vápna a cementů, malby atd.

Z našich zkušeností vyplývá, že nejlepší, nejúčinnější a cenově nejvýhodnější je italská chemie GEAL, kterou dlouhodobě používáme a také do České republiky dovážíme a i prodáváme.

K čemu slouží impregnace

Především jako ochrana před vlhkostí (např.dešťová voda) a vzlínající vodě (vznik sanitru).

Impregnace dále slouží také k ochraně před přírodními nánosy a nečistotami. Jelikož se nečistoty např. do zdiva nemohou vsáknout, dešťová voda je smývá a tím dochází k samočisticí funkci.

U dlažeb či kamenných schodů se tím velmi ulehčuje údržba (např. zametání a stírání), jelikož se špína nezažírá do hloubky materiálu.

Materiál musí být před každou impregnací čistý, suchý a okolní teplota nesmí být nižšší než 10°C. Většina impregnačních nátěrů nemění barvu ani vzhled materiálu.

Co vše je možné umýt a impregnovat

  • lícové zdivo - cihly, pásky, doplňky
  • všechny dlažby a dlažby cotto
  • všechny umělé i přírodní kamenné desky
  • omítky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.