608 965 878

Fasády

Nová fasáda

Firma Brick & Cotto experts s.r.o. je expertem ve světě fasád. Realizujeme fasády z cihlových pásků, lícových cihel či kamenných obkladů. Ve vlastních obchodech máme širokou škálu těchto produktů (více jak 200 druhů). Všechny nabízené produkty a adresy na prodejny najdete na webu www.dlazba-cihly.cz

Většinu fasád realizujeme kompletně na klíč a to včetně zateplovacích systémů. Ty provádíme jak z minerální vaty s kolmým vláknem, tak i z minerální vaty s příčným vláknem. Rovněž pro nás není problém práce s polystyrénem či děrovaným polystyrénem např. Baumit Open. Na všechny tyto produkty umíme udělat jakýkoliv konečný povrch či mix různých povrchů (například cihlové pásky v kombinaci s klasickou omítkou). Při lepení těžších produktů na zateplovací systém (např. kamenný obklad) umíme provést i odtrhové zkoušky, tak aby byla fasáda bezpečná a nehrozilo žádné nebezpečí. V případě zájmu vám fasádu navrhneme a uděláme grafický návrh.

Stále sledujeme nové trendy ve světě fasád a naši řemeslníci prochází opakovaně potřebnými školeními. Máme certifikáty od firem Baumit a Quick-mix se kterými velmi úzce spolupracujeme. V současné době jsme do našeho portfolia přidali i imitaci betonových stěrek na fasády a mnoho dalších podobných povrchů.

A proč fasádu právě od nás?

  • Máme certifikované a zkušené řemeslníky, kteří se stále učí nové trendy
  • Máme mnoho zkušeností se speciálními fasádami s cihlovými pásky či kamenným obkladem
  • Provádíme grafické návrhy fasád přímo do fotografií vašich domů
  • Poskytujeme záruku 7 let na námi provedenou realizaci fasády

Pravidelně se účastníme soutěže "Fasáda roku" a v roce 2008 jsme tuto soutěž vyhráli.

Soutěž "Fasáda roku" rozhoduje odborná porota a hodnotí se nejen vzhled a celkové zasazení fasády do okolní, ale především i kvalita odvedené práce a řešení jednotlivých detailů. Vyhrát tuto soutěž bylo pro nás velkou ctí a zároveň je to doklad o tom, jak velkou odbornosti naše firma disponuje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.