608 965 878

MAXPLUS

Co je MAXPLUS®? MAXPLUS® je moderní systém stavby rodinných domů, kterým lze postavit tzv. pasivní dům. Tedy dům s minimální potřebou energie nutné k jeho vytápění. V době neustále rostoucích nákladů na energie a zvýšeného důrazu na ochranu životního prostředí je tak mnohem efektivnějším řešením než jsou klasické stavební technologie.

Systém MAXPLUS® je tvořen tvarovkami z expandovaného pěnového polystyrenu (EPS) nebo z vylepšeného materiálu Neopor®. Tyto tvarovky mají na sobě vytvořen speciální zámkový systém, který umožňuje jejich snadné spojování jednotlivými příčkami. Spojením jednotlivých izolačních tvarovek a příček vytvoří ztracené bednění s oboustrannou tepelnou izolací. Následným vyplněním prostoru mezi tvarovkymi betonovou směsí vzniká monolitická betonová konstrukce bez přerušení a bez vzniku tepelných mostů.

Izolační tvarovky MAXPLUS® v interiéru usnadňují rychlé zvýšení teploty při vytápění, z venkovní strany pak zabraňují prostupu chladu. V létě pak chrání konstrukci domu před přehřátím. Betonování lze provádět strojově za pomocí čerpadla, betonářského sila nebo ručně. Díky oboustranné izolaci stěn není proces tuhnutí betonu narušen ani v zimních měsících. Tímto systémem tak lze stavět jednoduše a rychle po celý rok.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.