608 965 878

Novostavby

Novostavba

Firma Brick & Cotto experts s.r.o. se zaměřuje na výstavbu nových rodinných domů především v Libereckém a Středočeském kraji. Rodinný dům Vám můžeme kompletně zrealizovat na klíč, přesně podle Vašich představ a to včetně vyřízení stavebního povolení, projektové dokumentace a další nezbytných administrativních úkonů.

Novostavby realizujeme s využitím systému MAXPLUS. Sytém MAXPLUS je synonymem pro nízkoenergetické a pasivní domy, u kterých je naprosto minimální spotřeba energie na vytápění. Energetická náročnost objektu tohoto typu nepřesáhne více jak 15 kWh/m2/rok. Tento systém je vyráběn v České Republice a naše firma velmi úzce spolupracuje s dodavatelem tohoto systému firmou Forting s.r.o.

Stavby samozřejmě realizujeme nejenom ze systému MAXPLUS, ale i z klasických stavebních materiálů jako jsou pálené cihly či pórobetonové tvárnice.

Proč si vybrat právě nás?

  • Disponujeme vlastními vyškolenými zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výstavbou domů
  • Spolupracujeme jen s ověřenými a kvalitními dodavateli specializovaných řemesel (výroba oken, elektroinstalace, voda, plyn, topení apod.)
  • Po celou dobu výstavby jsme Vám k dispozici 24 hod. denně / 7 dní v týdnu
  • Neplatíte u nás žádné zálohy na materiál ani práci
  • Všechny konzultace, rozpočty a návrhy provádíme zdarma
  • Naše cenové nabídky zachovávají optimální poměr mezi cenou a vysokou přidanou hodnoutou provedení staveb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.