608 965 878

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Naše firma provádí rekonstrukce všech soukromých i podnikatelských prostor především v Libereckém a Středočeském kraji.

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytů, rodinných domů a to dle Vašich představ. Rovněž můžeme kompletně zajistit potřebný projekt, stavební povolení a všechny ostatní potřebné dokumenty.

Rekonstrukce koupelen provádíme jak z klasických materiálů, tak z kamenných či cihlových obkladů a to i v kombinaci s klasickým obkladem. Více jak 100 druhů kamenných či cihlových obkladů můžete vidět v našich vlastních prodejnách v Liberci či v Praze. V rámci rekonstrukce Vám můžeme nabídnout i řadu netradičních řešení např. stěrky, které imitují beton. Umíme rekonstruovat stávající koupelnu v tak "trochu jinou" koupelnu při zachování všech moderních řemeslných postupů a s využitím klasických, moderních i netradičních materiálů.

Vzhledem k tomu, že máme již řadu let své vlastní stálé řemeslníky, nemusíme se spoléhat na subdodavatele a můžeme v případě nutnosti pracovat 7 dní v týdnu / 24 hodin denně. Na další specializované práce máme své prověřené dodavatelské firmy (výroba oken, elektro, plyn, voda apod.) se kterými spolupracujeme již řadu let.

Za velmi rozumné finanční prostředky vám rekonstrukci (včetně zpracování vizuálního grafického návrhu a zaměření) zrealizujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.