Rekonstrukce bytů, domů a kanceláří

Profesionální rekonstrukce s Brick & Cotto Experts s.r.o.

 

Hledáte partnera pro rekonstrukci vašeho bytu, domu nebo podnikatelského prostoru? Potřebujete specialisty, kteří zvládnou vše od plánování až po realizaci? S Brick & Cotto Experts s.r.o. jste na správném místě.

 

Naše stavební firma působí především v Libereckém a Středočeském kraji a specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytů a rodinných domů. Máme bohaté zkušenosti s tvorbou klasických i netradičních řešení, a to dle vašich přání a potřeb.

 

Kompletní servis od návrhu po realizaci

Poskytujeme komplexní služby, od návrhu projektu,  až po samotnou realizaci. V rámci rekonstrukce vám můžeme nabídnout také řadu netradičních řešení, jako jsou stěrky, které imitují beton a přeměnit tak vaši stávající koupelnu v něco zcela jedinečného.

 

Široká škála materiálů

K dispozici máme více než 100 druhů kamenných a cihlových obkladů, které můžete zhlédnout v našich vlastních prodejnách v Liberci a v Praze. Pracujeme jak s klasickými materiály, tak s kamennými a cihlovými obklady, ať už samostatně, nebo v kombinaci s klasickým obkladem.

 

Spolehlivý tým a prověření dodavatelé

Díky našemu vlastnímu týmu řemeslníků, se kterými spolupracujeme již řadu let, jsme schopni pracovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Pro další specializované práce využíváme prověřené dodavatelské firmy (výroba oken, elektro, plyn, voda apod.), se kterými máme dlouhodobou spolupráci.

 

Spolehněte se na profesionální přístup a komplexní služby Brick & Cotto Experts s.r.o. Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci proměnit vaše rekonstrukční sny ve skutečnost.