Společnost Brick & Cotto experts s.r.o.

Brick & Cotto Experts s.r.o. - Vaše spolehlivá stavební firma

 

V roce 1997 jsme zahájili naši podnikatelskou cestu, původně působíce v oblasti Prahy a středních Čech. Specializovali jsme se na stavební a obkladačské práce, jako je pokládání dlažby cotto, kamene a lícového zdiva. V našem portfoliu bylo také čištění a impregnace těchto materiálů. Přestože jsme poskytovali tyto služby pro firmy, které jsou dnes našimi konkurenty, vždy jsme se snažili udržovat nejvyšší standardy kvality a zákaznického servisu.

 

V únoru 2005 jsme otevřeli naši první prodejnu v severních Čechách a rozšířili naše působení o import originální dlažby cotto, lícových cihel, pásek a keramické a slinuté dlažby do České republiky. Již od samotného založení naší firmy jsme se zaměřovali na poskytování kompletního servisu, včetně zaměření, dopravy na stavbu a celkové realizace. Naším hlavním cílem bylo a stále je poskytování komplexních služeb našim klientům.

 

Od 1. ledna 2006 se naše firma stala společností s ručením omezeným (s.r.o.) a pravidelně poskytuje práci řadě stavebních firem, živnostníků, ale i našim vlastním zaměstnancům. Tým Brick & Cotto Experts s.r.o. tvoří odborníci jako zedníci, pokladači a specialisté na lícové zdivo, kteří se vždy snaží o dokonalé provedení každé zakázky.

 

Díky dlouholetým zkušenostem a silnému odbornému týmu jsme schopni nabídnout vysokou kvalitu služeb a produktů našim zákazníkům. Naším cílem je stále zlepšovat naše služby a přinášet naše řemeslo do co nejvíce domovů a podniků. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi.