Montáž lícových cihel a pásků

Montáž lícových cihel a montáž cihlových pásků: Kvalita a řemeslná dovednost z Brick & Cotto experts s.r.o..

 

Brick & Cotto experts s.r.o. je vedoucím expertem ve světě fasád. Nabízíme kompletní řešení, včetně montáže lícových cihel a  cihlových pásků, které vytvářejí estetické a funkční  fasády.

 

Naše široká nabídka produktů pro montáž lícových cihel a cihlových pásků zahrnuje více než 200 druhů, které můžete najít na našem webu www.dlazba-cihly.cz. Realizace fasád provádíme na klíč, a to včetně zateplovacích systémů, jako jsou minerální vata s kolmým i příčným vláknem, polystyrén či děrovaný polystyrén například od Baumit Open.

 

Naše specializace nekončí pouze u montáže lícových cihel a cihlových pásků. Provádíme také odtrhové zkoušky při lepení těžších produktů na zateplovací systém, jako je kamenný obklad, abychom zajistili bezpečnost fasády. Pro zajímavou variabilitu povrchů realizujeme kombinace různých materiálů, jako jsou cihlové pásky v kombinaci s klasickou omítkou.

 

Naše týmy jsou certifikované a pravidelně prochází potřebnými školeními, aby byly vždy v souladu s nejnovějšími trendy ve světě fasád. Jsme hrdí na naše certifikáty od firem Baumit a Quick-mix, s nimiž úzce spolupracujeme. 

 

Důvody, proč si vybrat montáž lícových cihel či montáž cihlových pásků od Brick & Cotto experts s.r.o. jsou četné. Jsme vítězem soutěže "Fasáda roku" v roce 2008, poskytujeme záruku 7 let na naši realizaci fasády a v případě zájmu vám fasádu navrhneme a vytvoříme grafický návrh. Naše odbornost a kvalita práce jsou nezpochybnitelné. Spolehněte se na Brick & Cotto experts s.r.o. pro všechny vaše potřeby v oblasti montáže lícových cihel a cihlových pásků.