608 965 878

O firmě

Historie naší firmy se začala psát v roce 1997, působili jsme především v Praze a středních Čechách. Zabývali jsme se stavebními a obkladačskými pracemi, čištěním a impregnací dlažby cotto, kamene a lícového zdiva. Již v této době jsme prováděli pokládky, čištění a impregnace dlažeb cotto a cihlových obkladů pro několik v současnosti konkurenčních firem.

V únoru roku 2005 jsme otevřeli naši první prodejnu v severních Čechách a začali do České Republiky dovážet originální dlažbu cotto, lícové cihly a pásky a keramickou a slinutou dlažbu. Již od vzniku firmy nabízíme všechny produkty včetně zaměření, závozu na stavbu a kompletní realizací, tak aby naši klienti měli kompletní servis.

Od 1.1.2006 se stala naše firma společností s.r.o. a pravidelně zajišťuje práci několika stavebním firmám, živnostníkům i vlastním zaměstnancům - od zedníků, pokladačů až po specialisty na lícové zdivo.

Od roku 2011 se specializujeme na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů ze systému MAXPLUS. Tento systém je vyráběn v České Republice a naše firma velmi úzce spolupracuje s dodavatelem tohoto systému firmou Forting s.r.o. Stavby samozřejmě realizujeme nejenom ze systému MAXPLUS, ale i z klasických stavebních materiálů jako jsou pálené cihly či pórobetonové tvárnice.

Jsme stabilní stavební společnost, která podniká ve stavebnictví již více jak 21 let.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.